
Enkrat zadnjič bo, ko v jutro odprli bomo oči,
nevedoči, da to naše zadnje jutro je.
Enkrat zadnjič bo, ko z nekom bližnjim delili prijetni bomo objem,
misleči, da še mnogo več njih namenjenih nam bo.
Enkrat zadnjič bo, ko nekomu iskreno rekli bomo rad te imam,
če to vedeli bi, še kako ponavljali bi to prav vsak sleherni dan.
Enkrat zadnjič bo, ko svoji ljubljeni osebi namenili bomo poljub,
nezavedajoči se, da pravzaprav ta poljub je bil že slovo.
Enkrat zadnjič naj nas nikar ne prehiti,
živimo, uživajmo, ljubimo, preden nas enkrat zadnjič zares zadnjič dohiti.
Vsi bomo enkrat doživeli potovanje v oblake....zato bi morali živeti vsaki dan kot da je to zadnji dan....
Ja, samo kaj, ko se tega zelo malo
ljudi zaveda, da je to lahko ze ta trenutek...
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Figo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!