ENKRAT

Enkrat zadnjič bo, ko v jutro odprli bomo oči,

nevedoči, da to naše zadnje jutro je.

 

Enkrat zadnjič bo, ko z nekom bližnjim delili prijetni bomo objem,

misleči, da še mnogo več njih namenjenih nam bo.

 

Enkrat zadnjič bo, ko nekomu iskreno rekli bomo rad te imam,

če to vedeli bi, še kako ponavljali bi to prav vsak sleherni dan.

 

Enkrat zadnjič bo, ko svoji ljubljeni osebi namenili bomo poljub,

nezavedajoči se, da pravzaprav ta poljub je bil že slovo.

 

Enkrat zadnjič naj nas nikar ne prehiti,

živimo, uživajmo, ljubimo, preden nas enkrat zadnjič zares zadnjič dohiti.

Figo

Milena

Poslano:
17. 06. 2025 ob 07:23

Vsi bomo enkrat doživeli potovanje v oblake....zato bi morali živeti vsaki dan kot da je to zadnji dan....

Zastavica

Figo

Poslano:
19. 06. 2025 ob 20:50

Ja, samo kaj, ko se tega zelo malo

ljudi zaveda, da je to lahko ze ta trenutek...

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Figo
Napisal/a: Figo

Pesmi

  • 17. 06. 2025 ob 06:56
  • Prebrano 155 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 97.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!