
Ne maram je.
Nehote se ji ponujam.
In ko pride blizu, me prizadene,
vzame košček s seboj.
Kadar je ni zraven, sem brezskrben,
ne zavedam se je.
Kadar gre mimo, mi razpara srce,
še bolj jo sovražim.
Včasih si jo tako zelo želim,
in včasih sem ji blizu.
Je zelo preprosta, nepredvidljiva.
Nočem je razumeti.
Prišla bo trdno odločena,
odšla bova skupaj.
Ne bom spraševal zakaj,
odgovora ni.
Uganka?
tole - sklanjatev - je treba popraviti
Nočem jo JE razumeti.
"Gospa s koso".
Hvala za usmeritve, popravljeno.
Neizbežna je, vsak jo po svoje sprejema ali zavrača ... tudi v pesmi najde svojo oznako. Ko se izražamo o smrti, ima vsak svojo pesem, nekatere so še skrite Čestitke.
LP, Lidija
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Figo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!