
Lidija, čisto verjetno. Je včasih tako tanka meja med njima, da težko opazim razliko. Če se ti bo še kdaj zdelo, da ni haiku, ampak senryu, me pa kar opomni. Sem kar popravil.
lp, Bojan
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!