"hulk"

sklanjam se nad njim

in mu poskušam puls

in še pred nekaj trenutki

sem ga sovražil

se ga bal

grozil mi je

zmerjal, žalil

 

in ne vem

kaj je prišlo vame

oz. iz mene

 

gledam v svojo desnico

majhno pest 16-letnika

utapljam se v občutkih:

navdušenje in panika

 

ne bojim se ga

ko tukaj pred mano leži

pa vendar strah je večji

bojim se pošasti

zveri v sebi

DragoM

Nada

Poslano:
24. 05. 2025 ob 06:56

To zver je najtežje premagati ... A se je treba spoprijeti ...

Zastavica

Milena

Poslano:
24. 05. 2025 ob 08:06

Človek je lahko sebi včasih največja zver

Zastavica

DragoM

Poslano:
25. 05. 2025 ob 20:27

Res je, Nada!

Hvala in Lp,

Drago

Zastavica

DragoM

Poslano:
25. 05. 2025 ob 20:28

Ja, Milena, človek je komplicirano bitje!

Lp, Drago

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

DragoM
Napisal/a: DragoM

Pesmi

  • 23. 05. 2025 ob 21:21
  • Prebrano 218 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 142.78

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!