
sklanjam se nad njim
in mu poskušam puls
in še pred nekaj trenutki
sem ga sovražil
se ga bal
grozil mi je
zmerjal, žalil
in ne vem
kaj je prišlo vame
oz. iz mene
gledam v svojo desnico
majhno pest 16-letnika
utapljam se v občutkih:
navdušenje in panika
ne bojim se ga
ko tukaj pred mano leži
pa vendar strah je večji
bojim se pošasti
zveri v sebi
To zver je najtežje premagati ... A se je treba spoprijeti ...
Ja, Milena, človek je komplicirano bitje!
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!