
Saj veš, tam ob Savi,
(kjer vedno greš z mano),
grem sama, po travi,
s teboj mi ni dano.
Saj veš, tam ob Savi,
mislim le nate.
Si z mano, le v glavi,
ko tja grem, čez trate.
Saj veš, tam ob Savi,
le voda posluša,
kar moj glas hripavi,
izreči poskuša.
Saj veš, tam ob Savi,
sanjam, kar ni:
Le midva, ob kavi,
si zreva v oči.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!