
Kavarniške debate, vsak dan iste,
vsi vse vedo, ker so v mreži.
Nekdo kar naenkrat je za naciste,
ker pred hudičem moraš biti na preži.
Pri osemdesetih bi moški ženske imeli,
sto let nazaj je bilo drugače.
Redki so starost to doživeli,
majhne in slabe, v službi so plače.
Ker ni konkurence bo Roglič zmagal,
seveda so vsi tam, a le on je skakalec.
Po rekah navzdol bi vsak lahko plaval,
drugače misleči je vohun, izdajalalec.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!