
Vòzu za ovinkom je slišat kolesa,
vstani, ki grejo! Vstani ki grejo!
Oče na oknu gleda v nebesa,
vstani,ki grejo! Vstani,ki grejo!
Preznojena so na vročini telesa,
saj še ne grejo! Domov še ne grejo!
Stemni enkrat se sinu, pred očmi črna zavesa,
pa naj ga zaprejo...,za zmeraj zaprejo.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!