Besede

Vzel sem sekiro in oklestil metafore in rime

da bi le nekaj razumeli tudi trdoglavci

v ozkem grlu smo obtičali

s slabimi besedami

potrebujemo tople besede

ki bi segle v srce

da bi lahko živeli planinski mir

Maks Jamski

Hors

Poslano:
11. 05. 2025 ob 14:40


   Kdo je že bil on, v 60ih, študent ki je šel v jamo, in se v njej zataknil in umrl? Mislim, da so celo zasipal potem tisto razpoko, po želji njegovga fotra, ker ni hotu da bi še kdo obtičal in umrl tam?


 Ne vem. Pesm me je spomnila na ta dogodek.

Zastavica

Hors

Poslano:
12. 05. 2025 ob 08:00


  To je bil on, ja. Grozno. Ampak grozno lepa pesm.

Zastavica

Maks Jamski

Poslano:
12. 05. 2025 ob 09:36

Hvala

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
15. 05. 2025 ob 10:31

Čestitke k pesmi, ki (četudi s sekiro) prebuja mir ...

lp, Ana

Zastavica

Maks Jamski

Poslano:
15. 05. 2025 ob 12:38

Hvala lepa

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Maks Jamski
Napisal/a: Maks Jamski

Pesmi

  • 11. 05. 2025 ob 14:31
  • Prebrano 260 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 92.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!