
Rad bi te objel, držal v ròkah za zmeraj,
prinašal ti rože, ker vem da jih imaš rada.
Zbudil se ob tebi, danes, jutri in včeraj,
ker ljubim te že odkar bila rosno sva mlada.
Ne motijo me gubice okoli tvojih oči,
tudi pri meni na pasu je kaka luknjica več.
v notranjosti ostala sva ista, oba jaz in ti,
samo to je pomembno, vse drugo je odveč.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!