
rad te imam, že odkar sva bila mlada,
dobiti ne mogel bi lepšega zaklada.
Rad te imam, ker si pogumna,
vedno si vstala, prek ovir si šla strumna.
Ljubim te, ker si ostala ista,
razmišljaš enako kot pred pol stoletja.
Ljubim te, ker si znotraj čista,
s tabo bom stopil na pot razodetja.
Lepa. Lepa. Lepa.
Naj jo ta beseda poboža po ušesih.
Srečnica, kateri je ta pesem namenjena. Prelepe besede, ki razodenejo vsa čustva.
Lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!