RAD TE IMAM

 

rad te imam, že odkar sva bila mlada, 

dobiti ne mogel bi lepšega zaklada. 

Rad te imam, ker si pogumna,

vedno si vstala, prek ovir si šla strumna.

 

Ljubim te, ker si ostala ista,

razmišljaš enako kot pred pol stoletja.

Ljubim te, ker si znotraj čista,

s tabo bom stopil na pot razodetja. 

 

Dragon

Maša GL

Poslano:
18. 04. 2025 ob 22:45

Lepa. Lepa. Lepa.

Naj jo ta beseda poboža po ušesih.

Zastavica

Milena

Poslano:
19. 04. 2025 ob 08:11

Srečnica, kateri je ta pesem namenjena. Prelepe besede, ki razodenejo vsa čustva.

Lp

Zastavica

Dragon

Poslano:
19. 04. 2025 ob 08:47

Hvala obema. Lp, Drago. 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 18. 04. 2025 ob 09:19
  • Prebrano 305 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 150.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!