
Zakaj tvoje besede
lepo mi zvenijo,
če polne so bede?
Imam amnezijo?
Zakaj ti verjamem,
da res je, kar praviš,
zakaj se ujamem,
ko past mi nastaviš?
Zakaj te pogrešam,
kadar molčiš,
zakaj vse pomešam?
Ti v miru zdaj spiš?
Zakaj si, kar nisi,
zakaj si predstava?
Saj tvoji odtisi,
so klavrna slava!
Pomenljiva.
Persona = Maska
Nekateri imajo še posebej pisane in nepristne.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Katarina Ambrož
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!