ZAKAJ SI, KAR NISI?

Zakaj tvoje besede
lepo mi zvenijo,
če polne so bede?
Imam amnezijo?

Zakaj ti verjamem,
da res je, kar praviš,
zakaj se ujamem,
ko past mi nastaviš?

Zakaj te pogrešam,
kadar molčiš,
zakaj vse pomešam?
Ti v miru zdaj spiš?

Zakaj si, kar nisi,
zakaj si predstava?
Saj tvoji odtisi,
so klavrna slava!

Katarina Ambrož

tolminka

Poslano:
11. 04. 2025 ob 06:28

Lepa.

Lp Tolminka

Zastavica

Maša GL

Poslano:
11. 04. 2025 ob 21:44

Pomenljiva.


Persona = Maska

Nekateri imajo še posebej pisane in nepristne.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Katarina Ambrož
Napisal/a: Katarina Ambrož

Pesmi

  • 11. 04. 2025 ob 05:42
  • Prebrano 173 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 76.29

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!