zame te ni
prihajali in odhajali
so avtobusi
vlaki
odletele so ptice
in se vrnile
le tebe
med njimi ni
čez oceane
plujejo ladje
in se vračajo
v pristan
in ti
me puščaš
v čakanju
si kot
svoboda
ki mi diha
za vrat
a za njo
segam
zaman
kot
noč si
solze
in dež
ne puščajo
v tebi sledi
DragoM

Napisal/a: DragoM
Pesmi
- 23. 03. 2025 ob 01:11
- Prebrano 239 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 29.99
