Anarhist

Zvečer skačem
punk is not dead
mrzlo pivo
pizda jaz sem anarhist

zjutraj gledam šefa
a ta je iz mojega dream joba
davek plačam na sendvič
ne cesarju ampak tisti čredi v parlamentu

samo še eno mrzlo pivo
a ne preveč
da se ne zbudijo otroci
pizda spet sem anarhist

Maks Jamski

Komentiranje je zaprto!

Maks Jamski
Napisal/a: Maks Jamski

Pesmi

  • 21. 03. 2025 ob 06:44
  • Prebrano 200 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 30.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!