KO BOVA ZOPET

Ko si bova zopet nekaj ur nežnosti namenila,

ko se bova zopet drug drugemu v celoti prepustila,

ko se bova prepustila toku strasti,

ko bo užitek pomembnejši od vsakdanjih stvari…

 

Ko bova spet skupaj v eno zlita,

dokler najina čaša ljubezni ne bo do konca izpita,

bova kot eno srce, ki v skupnem ritmu bije,

ko bova imela še dosti časa in domišljije.

 

Ko bova spet skupaj novo jutro, nov dan dočakala,

ko se bova drug drugemu popolnoma predala,

takrat ne rabim besed, oguljenih fraz,

raje mi le nežno pobožaj obraz.

 

Ne rabim napol izrečenih in vnaprej prelomljenih obljub,

raje mi pokloni dolg, nežen, francoski poljub.

Ne obljubljaj mi nekaj, kar ne moreš mi dat',

raje me stisni k sebi, da vem, da imaš me rad.

 

Danes sva skupaj, strastna, a nežna,

za skupne urice v dvoje neskončno hvaležna.

Danes sva skupaj, zlita v eno,

za jutrišnji dan mi je čisto vseeno.

 

 

 

INA TAR

Komentiranje je zaprto!

INA TAR
Napisal/a: INA TAR

Pesmi

  • 20. 03. 2025 ob 20:06
  • Prebrano 219 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 20.8

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!