
Irena, bi znalo biti. Bom kar preimenoval iz haiku v senryu.
Hvala za komentar.
fin senryu, ampak jaz bi ga na tvojem mestu postavila v neglagolsko obliko.
ob treh ponoči
nezapisan haiku
ukraden spanec
Lidija, hvala za komentar in nasvet. Sem popravil.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!