
Besede včasih bolijo,
a najhuje je, ko se v tišino spremenijo.
Takrat čakaš na odgovor, na bližino.
A vse je zaman, in ti nevidni dotiki najbolj bolijo.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pesnica13
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!