
SATANA IN MI
Kako se svet spreminja
čuti vsak ki ga doživlja
še bog je s Satano živel
in trenutno vse od nje dojel.
Kar se je v njej godilo
ni bilo za nikogar milo
odgnal jo je v samotno ječo
naj razmišlja kaj se bo z njo godilo.
Pustil ji je pol sveta
naj ga upravlja kakor zna
naj mu zanke svojih misli
nastavlja čeprav tega ne prizna.
Od tistih časov vse do zdaj
se med nami ona meša
stranke so delno njeni vohuni
ki pazijo na poteze kakšnega greha.
Tako se učimo ravnovesja
slutimo kaj bog počne
ko satani dovoli da mu strune meša
saj ve da so njegove misli končne.
Sedaj imamo od njih kontrolo
pazijo na vsak naš sklep
kaj dela stranka ki vodi narod
v čas dobrin ali v pohlep.
Politika rojeva vedno nove strategije
ki pa so skoraj vedno zmotna
zato smo stalno kot lok napeti
ne vemo kakšna misel je bila prvotna.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: tomi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!