NOČI

Sonce je zašlo za goro

ovija mrak moj dom

luna skozi okno sije

v tvojem objemu zaspala bom

 

To prišlo je že v navado

in skupaj v sanjah sva oba

drživa čvrsto se za roke

da sreča ne bi kam odšla

 

Lica moja mi žarijo

zvezde me objemajo

solze tečejo po licu

ko srca se vnemajo

 

Začutim nežen tvoj poljub

ko luna se smeji

roke me tvoje ovijajo

srce  se veseli

 

 Zjutraj zora prišla bo

in odšel od mene boš

bo kmalu prišla zopet noč

boš daroval poljub mi vroč

 

In zopet boš ob meni ti

božal in poljubljal me

me v objem ovijal svoj

in brisal solze mi z oči

 

Ne vem

 kako se bo končalo

ne vem

 če bo še grela naju noč

ker malo dni mi je ostalo

nesreča me pritiska proč

 

 Nekaj pa ti lahko rečem

presrečna s tabo sem bila

ko v objem tvoj stečem

se solza sreče zalesketa

 

Milena

Dragon

Poslano:
25. 02. 2025 ob 08:52

Lepo da si optimistično končala. 

Zastavica

Milena

Poslano:
25. 02. 2025 ob 17:52

Ja, malo veselja mora biti. Hvala

Lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Milena
Napisal/a: Milena

Pesmi

  • 25. 02. 2025 ob 08:30
  • Prebrano 128 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 4.93

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!