
Sonce je zašlo za goro
ovija mrak moj dom
luna skozi okno sije
v tvojem objemu zaspala bom
To prišlo je že v navado
in skupaj v sanjah sva oba
drživa čvrsto se za roke
da sreča ne bi kam odšla
Lica moja mi žarijo
zvezde me objemajo
solze tečejo po licu
ko srca se vnemajo
Začutim nežen tvoj poljub
ko luna se smeji
roke me tvoje ovijajo
srce se veseli
Zjutraj zora prišla bo
in odšel od mene boš
bo kmalu prišla zopet noč
boš daroval poljub mi vroč
In zopet boš ob meni ti
božal in poljubljal me
me v objem ovijal svoj
in brisal solze mi z oči
Ne vem
kako se bo končalo
ne vem
če bo še grela naju noč
ker malo dni mi je ostalo
nesreča me pritiska proč
Nekaj pa ti lahko rečem
presrečna s tabo sem bila
ko v objem tvoj stečem
se solza sreče zalesketa
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!