dvom

moj bog

ali si tudi

njegov bog

 

njega

ki novači

zločince

posiljevalce otrok

klavce

 

moj bog

daj mi znak

reci

da to nisi

DragoM

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
23. 02. 2025 ob 08:06

Drago, dobro vprašanje si mu namenil, na katerega za prmej ne boš dobil odgovora ... 

Prijeten nedeljski dan ti želim,

Sašo

Zastavica

Milena

Poslano:
23. 02. 2025 ob 08:20

Ne, to ni tvoj bog...

Zastavica

Svit

Poslano:
23. 02. 2025 ob 08:34

Ko sem odkril, da mi je dana "svoboda izbire," 

odgovornost ne prelagam na druge.

Dvom je nujen kot sol.

Zastavica

miko

Poslano:
23. 02. 2025 ob 10:52

bog je eden in isti, le, da se da živeti brez njega, kot večina tudi živi. sem popolnoma avtonomna volja in bog niti ni del moje zavesti. je le beseda o kateri nimam jasnega pojma, je "abstrakten", razen jezusa, ali pa še v katerih svetih spisih. 

katerih moralo poznamo.

bog trpljenja ne dovoli, vendar ga očitno dopušča. ko vidiš koliko je plevela, bi rekel, naj se žetev prične, vendar, kot pravi jezus, nisem prišel, da bi svet obsodil, temveč, da bi se svet po meni rešil.

ko to sliši, pa vsak reče, saj nimam greha ... lepa godlja. 

lp

Zastavica

DragoM

Poslano:
23. 02. 2025 ob 20:23

Vem, Sašo, ker je Bog dobro v človeku in v takih subjektih ga ni!

Hvala!

Lp, Drago


Zastavica

DragoM

Poslano:
23. 02. 2025 ob 20:25

Tako je, Milena, to ni moj Bog!

Lp, Drago

Zastavica

DragoM

Poslano:
23. 02. 2025 ob 20:27

Hvala, Svit!

Lp, Drago

Zastavica

DragoM

Poslano:
23. 02. 2025 ob 20:32

miko, hvala za komentar!

Lp, Drago

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

DragoM
Napisal/a: DragoM

Pesmi

  • 23. 02. 2025 ob 00:11
  • Prebrano 251 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 24.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!