
moj bog
ali si tudi
njegov bog
njega
ki novači
zločince
posiljevalce otrok
klavce
moj bog
daj mi znak
reci
da to nisi
Drago, dobro vprašanje si mu namenil, na katerega za prmej ne boš dobil odgovora ...
Prijeten nedeljski dan ti želim,
Sašo
Ko sem odkril, da mi je dana "svoboda izbire,"
odgovornost ne prelagam na druge.
Dvom je nujen kot sol.
bog je eden in isti, le, da se da živeti brez njega, kot večina tudi živi. sem popolnoma avtonomna volja in bog niti ni del moje zavesti. je le beseda o kateri nimam jasnega pojma, je "abstrakten", razen jezusa, ali pa še v katerih svetih spisih.
katerih moralo poznamo.
bog trpljenja ne dovoli, vendar ga očitno dopušča. ko vidiš koliko je plevela, bi rekel, naj se žetev prične, vendar, kot pravi jezus, nisem prišel, da bi svet obsodil, temveč, da bi se svet po meni rešil.
ko to sliši, pa vsak reče, saj nimam greha ... lepa godlja.
lp
Vem, Sašo, ker je Bog dobro v človeku in v takih subjektih ga ni!
Hvala!
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!