
Od spominov se ne da živeti
to dobro veva ti in jaz
a v srcu nekaj še gori
pa vse zakril je divji plaz
Pozabiti na vse lepote
to pamet narekuje mi
preprečiti še več sramote
srce to moje si želi
Slovo za vedno soncu dati
izbrisati vse lepe dni
na poti prazni zdaj ostati
ker luna več ne sije mi
Mraz ledeni je postal
stresal najino telo
še veter divji je nastal
in jokalo se je nebo
Da močno me boli srce
bom za vedno zakopala
naj za to nihče ne zve
ker novo pot bom poiskala
Ne vem
če morja bodo slana
me barka bo še kdaj nosila
ko bom novo pot iskala
morda je sreča ugasnila
Ni važno če se kamen bo drobil
in na zemlji odmeval jok
četudi blisk in grom me bo budil
četudi slišal se bo stok
Ker nekoč so rože vse cvetele
in ptice pele so
roke ko so me tvoje grele
in zlato je bilo nebo
A zdaj ostal je samo kamen
poti vse sive so
nekje pa se prižiga plamen
mar bo zasvetil pred nočjo
Da srca najina ogreje
da smeh na usta podeli
srce bo moje zaplesalo
so odprle vse poti
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!