na panju

se vrti

matica

peti element

triglav

Poslano:
17. 02. 2025 ob 17:59

Je res:

... dobra (*_*)


Lp, Marija

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
22. 02. 2025 ob 20:31

Mogoče bi bilo dobro odstraniti piko iz pike ;)

Zastavica

peti element

Poslano:
22. 02. 2025 ob 22:57

Kaj pa, če še dve dodam ..? ;-)

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
23. 02. 2025 ob 08:14

S pesledkom in potem bi morala biti na začetku tudi velika začetnica, meni se zdi vseeno boljša z malimi črkami in brez pik,

lp, Ana

Zastavica

peti element

Poslano:
23. 02. 2025 ob 09:45

A zo, sem bil pa mnenja, 

da ni ● brez • ... ;-)

Bom seveda popravil, lp!

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
24. 02. 2025 ob 08:41

Naj bi bili ti trie verzi videti kot pika (zelo od daleč, seveda ;) ... čestitke,

lp, Ana

Zastavica

triglav

Poslano:
24. 02. 2025 ob 09:03

'¡'  in  ¤   


Super!  Lp, Marija

Zastavica

peti element

Poslano:
24. 02. 2025 ob 21:39

Hvala, Ana, za

========= !

Marija, vam pa za

'i' in ¤

(ki pa še ugotavljam, kaj bi to sploh lahko bilo ... ;-)


Lp obema!

Zastavica

triglav

Poslano:
24. 02. 2025 ob 22:35

haha,

'¡' čebelja matica in ¤ matica, recimo na vijaku

M

Ps:. ker se vsi na tem portalu tikamo, prosim da me kar tikaš  (*!*)

Zastavica

peti element

Poslano:
24. 02. 2025 ob 23:12

Ha! Matica vijaka je res - kot 'ulita' ... ;-)

Kranjsko sivko se pa krasno nariše, draga Marija - kar s 'ćirilico' ... ;-))

Zastavica

triglav

Poslano:
24. 02. 2025 ob 23:20

Ja, luba duša, a ti sploh veš, koliko časa je, odkar sem hodila v šolo?

Cirilica, a jo sploh 'mam na telefonu

(●¿●)???

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

peti element
Napisal/a: peti element

Pesmi

  • 17. 02. 2025 ob 14:40
  • Prebrano 290 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 10

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!