
Mogoče bi bilo dobro odstraniti piko iz pike ;)
S pesledkom in potem bi morala biti na začetku tudi velika začetnica, meni se zdi vseeno boljša z malimi črkami in brez pik,
lp, Ana
A zo, sem bil pa mnenja,
da ni ● brez • ... ;-)
Bom seveda popravil, lp!
Naj bi bili ti trie verzi videti kot pika (zelo od daleč, seveda ;) ... čestitke,
lp, Ana
Hvala, Ana, za
========= !
Marija, vam pa za
'i' in ¤
(ki pa še ugotavljam, kaj bi to sploh lahko bilo ... ;-)
Lp obema!
haha,
'¡' čebelja matica in ¤ matica, recimo na vijaku
M
Ps:. ker se vsi na tem portalu tikamo, prosim da me kar tikaš (*!*)
Ha! Matica vijaka je res - kot 'ulita' ... ;-)
Kranjsko sivko se pa krasno nariše, draga Marija - kar s 'ćirilico' ... ;-))
Ja, luba duša, a ti sploh veš, koliko časa je, odkar sem hodila v šolo?
Cirilica, a jo sploh 'mam na telefonu
(●¿●)???
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!