
neke normative in meje smo morali prekoračiti že zdavnaj, da smo prišli do popolne razpoložljivosti narave, stvari, živali. in potrebno je še čez, k mučenju le tega, kar res že čudi in človeka sili k misli o apriorni krivdi.
kazen, v vsakem primeru pride, vendar ne izkorenini, ne spremeni, brez duhovne oskrbe, brez vzgoje, spoštovanja življenja, ne luksuza.
lahko pa rečeš bolj banalno, krivec je krivec, pa naj bo poštar ali krovec.
lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!