ZMAGA NA EVROVIZIJI

Drugo leto napisal bom pesem za Emo,

tako ki zmagala bo na Evroviziji.

Profesionalno se lotim jo, z vso vnemo,

da nas več sram ne bo, po televiziji.

 

Tokrat bo prvič da se ne spremo, 

složni v kritikah in zmage viziji, 

Po glavno nagrado na Evro gremo,

čez noč jo varno spravimo, na policiji... 

 

 

 

 

Dragon

Bojan Foršček

Poslano:
07. 02. 2025 ob 07:43

Pa seveda mora biti obvezno v angleščini, sicer ne bo slovenska.

Zastavica

Ronja

Poslano:
07. 02. 2025 ob 10:37

Se režim, dobra! :⁠-⁠D

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 07. 02. 2025 ob 07:08
  • Prebrano 199 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 47.99

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!