
Drugo leto napisal bom pesem za Emo,
tako ki zmagala bo na Evroviziji.
Profesionalno se lotim jo, z vso vnemo,
da nas več sram ne bo, po televiziji.
Tokrat bo prvič da se ne spremo,
složni v kritikah in zmage viziji,
Po glavno nagrado na Evro gremo,
čez noč jo varno spravimo, na policiji...
Pa seveda mora biti obvezno v angleščini, sicer ne bo slovenska.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!