
prve
trobentice
igrajo na srce
pripravim se na brstenje
listov
Upamo le, da ne pozebe ... Čestitke,
Lp, Ana
Zelo lepooo, Nada.
Škoda, da je morebiti res še prezgodaj
... ampak tako je, vse se spreminja, na žalost.
Lp, Marija
Ja prvi znanilci so bili že sredi januarja - res je vse prezgodaj, tudi zaradi zemlje bi raje videla, da je še zima ... pozdrave Nada
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: nada pecavar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!