Kar ostane

Nisem ime v kronikah,
ne obraz, ki bi ga prepoznali,
ne glas, ki bi odmeval skozi čas.

 

A nekdo je hodil ob meni,
poslušal moje besede,
nekdo je v meni našel svetlobo.

 

Nisem zapis v zgodovini,
a sem zapisan v spominih.
Ne pripadam vsem,
a nekaterim sem pomenil vse.

 

Ko vse utihne
in noč vse pogoltne,
ostane tisto malo,
tisto pravo –
nekaj rok, ki so me držale,
nekaj oči, ki so me videle.

TimotejB

Ronja

Poslano:
31. 01. 2025 ob 20:01

Res je tako! Fajn ubesedeno. Občutim isto.

Zastavica

TimotejB

Poslano:
31. 01. 2025 ob 20:16

Hvala Ronja, zelo si prijazna :)

Zastavica

tolminka

Poslano:
01. 02. 2025 ob 08:32

Zelo lepa.

Lp Tolminka 

Zastavica

F2#Caki

Poslano:
01. 02. 2025 ob 09:24

Vse je kratko, minljivo, še posebej življenje. Spomini pa ... ostanejo.

Lp  Caki

Zastavica

modricvet

Poslano:
01. 02. 2025 ob 09:39

Fajn!

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
04. 02. 2025 ob 09:21

Čestitke k pesmi z bogatimi uvidi,

lp, Ana

Zastavica

TimotejB

Poslano:
04. 02. 2025 ob 12:15

Hvala. LP

Zastavica

levcek

Poslano:
04. 02. 2025 ob 15:21

Zelo lepo

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

TimotejB
Napisal/a: TimotejB

Pesmi

  • 31. 01. 2025 ob 19:47
  • Prebrano 356 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 283.65

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!