
stric
pa
spačka
Lp
sosed
pa
teslo
Lp ;)
ker
noče
pande
andaluzijski
konji
so v cordobi
Katr'ca
mene
vozi
Hahaha, prava mala delavnica je nastala.
Hvala vsem za sodelovanje :-)))
pa še kdaj
lp
Še ena "oldtajmerska"
lado nivo
zapelje
na n(j)ivo
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: okto
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!