pika

dedek

vozi

žabo

okto

peti element

Poslano:
27. 01. 2025 ob 06:15

naš

pa

bolho.



Lp




Zastavica

okto

Poslano:
27. 01. 2025 ob 07:35
Spremenjeno:
27. 01. 2025 ob 07:44

stric

pa

spačka


Lp

Zastavica

okto

Poslano:
27. 01. 2025 ob 08:33
Spremenjeno:
27. 01. 2025 ob 08:33

sosed

pa 

teslo


Lp ;)

Zastavica

peti element

Poslano:
27. 01. 2025 ob 08:56
Spremenjeno:
27. 01. 2025 ob 09:25

ker 

noče

pande

Zastavica

okto

Poslano:
27. 01. 2025 ob 09:09

morda

hoče

kugo

Zastavica

peti element

Poslano:
27. 01. 2025 ob 09:24

rjavg'a

hrošča

pogreša

Zastavica

triglav

Poslano:
27. 01. 2025 ob 09:32

:))

Zastavica

okto

Poslano:
27. 01. 2025 ob 09:51

Yeti

je

iz tega hleva

Zastavica

peti element

Poslano:
27. 01. 2025 ob 10:05

škoda

res 

škoda

Zastavica

okto

Poslano:
27. 01. 2025 ob 10:13

če imaš

pelješ

puh

Zastavica

Ronja

Poslano:
27. 01. 2025 ob 10:18

tisti 

pa vozi

tri prstane


Zastavica

triglav

Poslano:
27. 01. 2025 ob 10:23
Spremenjeno:
27. 01. 2025 ob 10:25

andaluzijski 

konji

so v cordobi


Zastavica

Bojan Foršček

Poslano:
27. 01. 2025 ob 18:43
Spremenjeno:
29. 01. 2025 ob 12:22

Katr'ca                                            

mene                                                    

vozi

Zastavica

okto

Poslano:
27. 01. 2025 ob 22:44

Hahaha, prava mala delavnica je nastala. 

Hvala vsem za sodelovanje :-)))

pa še kdaj

lp

Zastavica

peti element

Poslano:
27. 01. 2025 ob 23:57

Takoj jutri ... ;-) 

lp

Zastavica

Maša GL

Poslano:
28. 01. 2025 ob 00:39

:-))))

Dobro ste

zvozili tole

Bravo

Zastavica

triglav

Poslano:
04. 02. 2025 ob 17:09

Še ena "oldtajmerska"


lado nivo

zapelje

na n(j)ivo

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

okto
Napisal/a: okto

Pesmi

  • 27. 01. 2025 ob 03:20
  • Prebrano 318 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 178.52

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!