Sladkost

le s prstom
nežno
le malo
za šalo


potipaj
še malo
je bajno
za hvalo


daj greva
saj smeva
zakaj ne
je noč še


in stisnem
zavrisnem
polzeče v nebesa
v sočna telesa


pa močno
pritisni
prihaja
ne zaostaja


kako paše
zajaše
za hipec
kot kipec


ah, hvala
nebeško končala

sheeba

Komentiranje je zaprto!

sheeba
Napisal/a: sheeba

Pesmi

  • 21. 10. 2009 ob 22:45
  • Prebrano 828 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 110

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!