
le s prstom
nežno
le malo
za šalo
potipaj
še malo
je bajno
za hvalo
daj greva
saj smeva
zakaj ne
je noč še
in stisnem
zavrisnem
polzeče v nebesa
v sočna telesa
pa močno
pritisni
prihaja
ne zaostaja
kako paše
zajaše
za hipec
kot kipec
ah, hvala
nebeško končala
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: sheeba
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!