
peti,
pika
po pika
tropičje :)
Lep pozdrav, Dejan
Oj, Dejan! Ja, res, a samo eno na dan se sme objavit ... :-/ Imam pa teh pik 'na svojem lagerju' že toliko, da bo zadnja, ki sem si jo pred minutko izmislil - objavljena šele sredi marca ...(pa bod vesel, če morš ... ;-))) lp!
Ta je pa dobra! In še dobro, da primerov stekline pri nas že kar nekaj let niso zabeležili.
***
Peti, kaj pa če bi jih objavljal po več skupaj?
Lahko jih nanizaš, recimo, po 6 - 8 na posamezno objavo.
Maša, nikar.
Že zaradi težjega dela nas, urednikov ne!
Če namreč nekdo objavi serijo pik/ haikujev/ nepovezanih kratkic skupaj, lako zaradi tega, ker niso vse v tem nizu enako dobre - ostanejo neipostavljene tiste odlične!
Tale, pod katero se pogovarjamo, je - odlična.
Hvala za upoštevanje zgoraj zapisanega ;)
Lp, Lidija
Lidija, seveda. Se razume. Nisem pomislila na to.
In če bi se začelo s kratkimi, bi se, verjetno slejkoprej, razraslo v cele zbirke in nepregledne kolobocije. To bi pa odvračalo tudi bralca.
Vzamem nazaj. :-)
Hvala za intervencijo.
Oj, Maša!
Oj, Lidija!
Me veseli, da se vama tale nebežeča lisica dopade !
In hvala, spoštovana urednica, za podčrtanko! Lp
Lisica ni samo nebežeča, tudi namesto brisalcev se je ne da uporabiti. :)
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!