KAK PREVEČ "PAMETEN"

V družbi rajši sedim in poslušam, ne da se mi kaj preveč govórít.

Razen ko se kak "pameten" ne zna ustavit, takrat mu rečem naj gre se solit. 

Tak mi ne bo energije kradel, pobere naj se jo komu drugemu pit, 

če noče, pa lahko tudi jaz vstanem in grem bolj pametno kam drugam čas prebit. 

Dragon

triglav

Poslano:
22. 01. 2025 ob 08:52

Pametno  (*_*)


lp, marija

Zastavica

Nada

Poslano:
22. 01. 2025 ob 15:18

Modro in šaljivo!

Zastavica

Maša GL

Poslano:
22. 01. 2025 ob 21:08

Eni tapametni so kar malo preveč pametni.

Edino pametno, kot pišeš: greš po svoje.

Zastavica

miko

Poslano:
22. 01. 2025 ob 22:12

ali pa, naj govori, samo ne mi pameti solit. drugače je pa sočutno poslušanje, lahko vse kar v nekem trenutku imamo.

lp

Zastavica

Ronja

Poslano:
23. 01. 2025 ob 07:09

Bravo Dragon, dobre tehnike prežovetja ob "prepametnih"!

Zastavica

Milena

Poslano:
23. 01. 2025 ob 09:30

Včasih pa je dobro poslušati "pametne".

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 22. 01. 2025 ob 06:28
  • Prebrano 399 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 94.75

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!