
V družbi rajši sedim in poslušam, ne da se mi kaj preveč govórít.
Razen ko se kak "pameten" ne zna ustavit, takrat mu rečem naj gre se solit.
Tak mi ne bo energije kradel, pobere naj se jo komu drugemu pit,
če noče, pa lahko tudi jaz vstanem in grem bolj pametno kam drugam čas prebit.
Eni tapametni so kar malo preveč pametni.
Edino pametno, kot pišeš: greš po svoje.
ali pa, naj govori, samo ne mi pameti solit. drugače je pa sočutno poslušanje, lahko vse kar v nekem trenutku imamo.
lp
Bravo Dragon, dobre tehnike prežovetja ob "prepametnih"!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!