KO SE VPRAŠAM



Zakaj pesnim?

Preprosto vem. 


To je moja nuja, potreba.
Pesnim,
da izrazim sebe.
Pesnim
skozi občutja,
v različnih formah.
Pesnim,
da sprostim napetosti.
Pesnim,
da se soočim z izzivi.


S pesnjenem 

skozi čutenje besed,

gradim svoj notranji svet.

olgasem

Ronja

Poslano:
19. 01. 2025 ob 18:59

Lepo!

Podobno čutim.

Zastavica

olgasem

Poslano:
19. 01. 2025 ob 21:17

Hvala 

Lp. Olga

Zastavica

Maša GL

Poslano:
19. 01. 2025 ob 23:27

Res je tako.

Naj bo še mnogo pisanih besed.

Zastavica

olgasem

Poslano:
20. 01. 2025 ob 12:21

Hvala enako Maša 

Lp. Olga

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

olgasem
Napisal/a: olgasem

Pesmi

  • 19. 01. 2025 ob 16:36
  • Prebrano 172 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 72.16

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!