
Zakaj pesnim?
Preprosto vem.
To je moja nuja, potreba.
Pesnim,
da izrazim sebe.
Pesnim
skozi občutja,
v različnih formah.
Pesnim,
da sprostim napetosti.
Pesnim,
da se soočim z izzivi.
S pesnjenem
skozi čutenje besed,
gradim svoj notranji svet.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: olgasem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!