
Res je imela zanimiv 'halo' ... Z mojega gledišča je močno svetila že tretjo zaporedno noč. Nocoj z dvojnim mavričnim obročem! Kaj takega še nisem videl doslej ... lp
OJ, da, sploh če so oblaki nastanejo barvni odsevi.
Hvala za odziv.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!