Ljubezen


ljubezen je včeraj šla
na potep in se znašla
v naju

tukaj jo imava, lepo
nama je z njo

le kam odjadra jutri

verjetno, če bi jo
lepo negovala
ostane pri nama
za vedno

drugače oddide
za vekomaj

ljubezen gre tja
kjer ji je najlepše

 

 

 

Mario Ruopollo

Komentiranje je zaprto!

Mario Ruopollo
Napisal/a: Mario Ruopollo

Pesmi

  • 14. 01. 2025 ob 13:26
  • Prebrano 177 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 48.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!