
ljubezen je včeraj šla
na potep in se znašla
v naju
tukaj jo imava, lepo
nama je z njo
le kam odjadra jutri
verjetno, če bi jo
lepo negovala
ostane pri nama
za vedno
drugače oddide
za vekomaj
ljubezen gre tja
kjer ji je najlepše
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mario Ruopollo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!