SKUPINSKI MENI



Jota z najboljšo kranjsko klobaso,
piškoti namazani s sladko melaso.
Ocvirki v zevnici s kislim zeljem,
po želji jih tudi na dom pripeljem.
Sadja polna skleda in štruca mesna,
pohana riba s prelivom iz česna.
Odojek pečen na domači masti,
s krompirjem restanim poješ ga v slasti.
Sendvič s pršutom in parmezanom, 
po grlu gre super z domačim teranom. 
Pašta italijanska z mletim mesom,
lahko eno uro greš gonit s kolesom.
Jurčki, lisičke, vse razne gobe,
za vegetarijance pšenične otrobe.
Suh SDO iz bližnje kasarne,
ženske se spomnijo ko spale so varne.
Za stare glaž vina, potratna potica,
harmonika in ene petkrat Golica.
Za mlade imamo energijske pijače,
v garderobi za fante krila in hlače.
Ko vse to pojeste domov še ne gremo,
ker vam dvorano za ples še odpremo. 

 








Dragon

Bojan Foršček

Poslano:
13. 01. 2025 ob 22:00

Sendvič s pršutom in kozjim sirom,
po grlu gre dol z uvoženim pirom.  
Uh, to je pa hud greh piti pir na pršut, ko poleg bolje paše refošk ali teran.

Zastavica

Dragon

Poslano:
13. 01. 2025 ob 23:16

Ja, v tisti gostilni je vse nenavadno... 

Zastavica

Dragon

Poslano:
13. 01. 2025 ob 23:22

Bojan sem spremenil, meni je sedaj še boljše... Kaj ti praviš? 

Zastavica

miko

Poslano:
14. 01. 2025 ob 00:50

lahko bi bil odličen reklamni agent. tudi ta satira je dobra.

lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 12. 01. 2025 ob 07:12
  • Prebrano 215 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 19.99

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!