Zaspala bom

Ko bodo breze zašumele,
zazibale se v vetru
in tiho zapele jesensko balado,
bom zaspala.

Ko ulične svetilke ugasnejo mrak
in bojo rumeni metulji
edini obiskovalci mrzle ulice,
bom zaspala.

Ko bo dež potrkal po odpadlem listju,
zaplesal z vetrom v ritmu grmenja,
v daljavi pa bo zaskovikal čuk,
takrat bom zaspala ...

cmera

Komentiranje je zaprto!

cmera
Napisal/a: cmera

Pesmi

  • 17. 10. 2009 ob 16:47
  • Prebrano 712 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 110

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!