
To je pa prizor, ko človek kar onemi.
Peščena plaža in malčki, na svoji prvi poti.
Bravo!
Ronja, jaz prav tako ne, nikjer ni govora o žabicah.
In haiku ne sme imeti naslova, lahko je oštevilčen ali je naslovu dodan verz, ki je spodaj napisan. To iz preprostega razloga, da je omogočena lažja sledljivost.
Tu verjetno gre za pomoto.
Lp, Lea
Najbrž si mislil želvice (namesto žabic)?
Joj, komaj zdaj videl. Želvice seveda. Hvala za opozorilo.
Sedaj pa morda res še žabice pridejo na vrsto? Super bi bilo prebrati še eno takšno simpatično.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!