Geminidi
iz kupa zavrženih osnutkov
sem izkopal
beležko
polno želja
vsedel sem se
pred okno pričakovanja
a, glej ga zlomka
na drugi strani
je visela megla
nebo zdaj
za druge
utrinke seje
a mene
plamen beležke
greje
DragoM
Poslano:
08. 12. 2024 ob 08:41
... in megla enkrat pojenja ... odlična pesem o neusahljivih željah!
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: DragoM
Pesmi
- 07. 12. 2024 ob 20:10
- Prebrano 207 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 120.75
