:- ) □ ( -:

pobeljen prostor

zimska krajina zre v nas,

mi pa v njen okvir

peti element

Dejan Bosil

Poslano:
03. 12. 2024 ob 16:46

Peti element,

upajmo, da bo jutri res kakšna snežinka - prve je že pobralo pri nas.

Lep haiku

Lep pozdrav, Dejan

Zastavica

peti element

Poslano:
03. 12. 2024 ob 21:57

Hvala, Dejan! 

Lp

Zastavica

Maša GL

Poslano:
04. 12. 2024 ob 21:45
Spremenjeno:
04. 12. 2024 ob 21:45

Okvir je že,

sedaj pa mora

samo že zapasti.

Zimska prešita puhovka.



Upam, da ga uzremo še kaj.

Zastavica

peti element

Poslano:
04. 12. 2024 ob 22:38

V ta 'pobeljen prostor' bo lahko kaka snežinka priletela le, če kdo (od 'firbcev') med sneženjem (ki se obeta)  ne bo dobro zapru vrat ... 

(če kapiraš? ;-))

 lp!

Zastavica

Maša GL

Poslano:
05. 12. 2024 ob 10:39

Kapiram.

:-)

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
05. 12. 2024 ob 17:23

Lahko pa je okvir sneg, ki je prekril tisto, kar je spodaj ... čestitke,

lp, Ana

Zastavica

peti element

Poslano:
05. 12. 2024 ob 21:25

Ana, hvala za spodnji del okvirja!

(======= :-)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

peti element
Napisal/a: peti element

Pesmi

  • 02. 12. 2024 ob 08:52
  • Prebrano 289 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 170.01

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!