
Peti element,
upajmo, da bo jutri res kakšna snežinka - prve je že pobralo pri nas.
Lep haiku
Lep pozdrav, Dejan
Okvir je že,
sedaj pa mora
samo že zapasti.
Zimska prešita puhovka.
Upam, da ga uzremo še kaj.
V ta 'pobeljen prostor' bo lahko kaka snežinka priletela le, če kdo (od 'firbcev') med sneženjem (ki se obeta) ne bo dobro zapru vrat ...
(če kapiraš? ;-))
lp!
Lahko pa je okvir sneg, ki je prekril tisto, kar je spodaj ... čestitke,
lp, Ana
Ana, hvala za spodnji del okvirja!
(======= :-)
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!