
Če smem, Ronja .. z nekoliko spremembe ...
Gola drevesa,
istočasno na štrbunk, (na glav'co)
skačejo v vodo.
Lepo pozdravljena,
Sašo
Seveda, kakor želiš, Ronja. Izpostavil sem ti mojo inačico, da haiku postane bolj "mehak", skoraj nežen; kar je pa najvažneje, da je izpisan v trenutnem dogajanju (ne v pretekliku) z nedovršnim glagolom.
Naj ti bo lep dan v opazovanju narave, njene krasote in privlačnosti,
Sašo
Res hvala Sašo! Se imam še ogromno za naučiti o pesnjenju. Iskreno sem hvaležna, da mi nameniš svoj čas in se smem učiti od tebe!
Sem pustila na glavo, ker se sicer izgubi pomen zasukanega odseva dreves v vodi.
No, Ronja, saj gre tudi to, kajpada; vsebina dogodka je seveda vsekakor v tvojem videnju dogodka. Drugo sem ti pa že v prejšnjem komentarju obrazložil.
Z lepim pozdravom,
Sašo
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Ronja
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!