oblačenje kože ali oživljanje boga

ko smo žrtvi odrli kožo

smo vanjo oblekli kos LESA

v luknjo v sredini

 smo vstavili ZELEN kamen

tako smo oživeli boga

vendar le za določen čas

prav tako v globokem snegu

kjer ni besede vojna

in jasne predstave lastnine

je naplavljen kos lesa

preprosto bil last tistega

ki ga je prvi videl

pa kaj

ko vse pozabimo

 

 

miko

miko

Poslano:
25. 11. 2024 ob 11:45

- ta obred najdemo pri aztekih.

Zastavica

miko

Poslano:
25. 11. 2024 ob 11:48

ps

danes vemo tudi to, da se deževni gozd hrani s fosforjem, ki ga prinese pesek iz sahare.

Zastavica

miko

Poslano:
25. 11. 2024 ob 13:14

prav tako je pričel proizvajati več toplogrednih plinov, kot pa jih absorbira. bojim se, da bomo kmalu na marsu, ne da bi sploh kam šli. kdo je kriv? vsi smo hoteli najboljše, ni res?

Zastavica

Maša GL

Poslano:
26. 11. 2024 ob 22:41
Spremenjeno:
26. 11. 2024 ob 22:42

Zanimive informacije. Hvala.

Pesem mi poraja asociacijo:

Najprej smo v kožo oblekli sebe. In tisti kamen nataknili sebi v lase.

Potem smo izgubili Boga v sebi.

In v kožo oblekli kos lesa.


Fosfor gori v zelenem kamnu.

Zastavica

miko

Poslano:
29. 11. 2024 ob 04:13

ja, maša, svečeniki so se res najprej oblekli v kožo, itn. , ne vem kako je znanstvenikom uspelo zbrati vse to, tudi to, da so te kože in lobanje imenovali sveto, itd. očitno so bili zelo hudobni in nedolžni hkrati, glede na to kako so prišli do žrtev.

zamislil sem si, da je to sporočilo bilo preprosto in oživljanje spomina, da je naš bog gozd, sonce, ampak ne preprosto narava, bolj neantropomorfni bog, ki ne želi (noče), da pozabimo na žrtvenost kot neizogibni del človeške narave. 

malo bluzim. ampak na drugi strani je narava samo sredstvo pohlepa brezdanje malhe korporacij. sklep bo verjetno, da nas je preveč, ampak koga, revežev.

bzvz. 

hvala za postanek,

lp

Zastavica

miko

Poslano:
29. 11. 2024 ob 05:27

recimo, v indiji boš kastriral indijce, zakaj ne bi kastriral one na wall streetu, saj je vse global.

lp

Zastavica

miko

Poslano:
29. 11. 2024 ob 06:28

izvor koruze ni čisto jasen, tobaka, itn. vedno je v zvezi z božanskimi bitji. in da bi prišel do življenja, moraš koruzo "olupiti".

lep dan

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

miko
Napisal/a: miko

Pesmi

  • 25. 11. 2024 ob 09:53
  • Prebrano 237 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 141.27

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!