
leta pred mano
so se rojevale
zvezde
barve srca
bile so
zvezde sreče
ko srce je bilo
še hrepeneče
niso dolgo sijale
otresle so se slave
postale so krvave
niso implodirale
ne eksplodirale
ugasle so
v otroških očeh
Zatajevanje v sebi, ugašanje upanja ... žalostno.
Ja, res.
Naj se prižge vsaj iskrica, če že zvezda ne sije več.
Hvala vama: Nada
Maša
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!