
Da nek moški ljubi drugega ker je bil
v nekem življenju ženska, ki jo je
imel rad, zdaj pa v njem spozna
njeno dušo, ki je v bistvu
androgina.
zakaj bi moški ljubil le žensko in obratno ...?
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!