
vsi vi pesniki in pisuni
ki niste našli besede milosti
za človeka
prihajam
resničen sem
Sliši se zlovešče...
Kaj je to kokroč?
Ščurekljudožer?
...može se govoriti o ljudskoj svijesti (koju nemaju druga bića)... o odgovornosti i empatiji (što također nemaju). Međutim, homo sapiens češće koristi riječ nego što je oplodi djelovanjem, odricanjem, zalaganjem. Pogotovo onim nesebičnim.
lpm
mislim, da dobro staro živinče, človek, če že ni, pa zagotovo izginja s sveta. in dosti je na tem kako se ga opisuje, kaj se vidi. brez posvečujoče milosti, on ni celota, temveč le moč, zvijača, uspešnost, ki se podaljšuje v času, pod imenom zgodovina. v času, ki ga ni.
ja, Maša, ščurekljudožer. kot večni pesimist, vidim, da bo vse na gumb, žive duše pa nikjer. (kot te opice, ki so pred kratkim pobegnile iz nekega inštituta za poskuse ...)
hvala, Mirko, za tvoje dopolnilo.
pozdrav, obema,
m.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!