
Že dolgo ne navijam za nikogar
razen za ljubezen, ki jo privoščim črnim in belim,
te ali one vere, saj sonce nikomur ne odteguje svoje toplote.
Očitno je naša zvezda srce okoli katere se vrtijo vsi planeti in bitja,
ki jim tiktaka nenavezano, velikodušno, spoštljivo, empatično in tako naprej...
Domnevam, da se le ironično posmehuješ pripadnosti, ki je v enem smislu nujna, v drugem pa bremeni.
Je bila včeraj zvečer ena tekma na TV in so bili eni čist not. Jaz pač ne :-)
Hehe, sem gledal Real in Milan,
slednji so ugnali bolj slavne, kakorkoli,
uživam v tem kako obvladujejo veščine,
prav vseeno mi je kdo bo "pobedu..."
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Ronja
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!