Navijaška

Vpijem,

res na vso moč.

Glej jo, odrešitev!

Nasprotnikov gol je prazen.

Zmaga!

Ronja

Svit

Poslano:
07. 11. 2024 ob 11:53
Spremenjeno:
07. 11. 2024 ob 11:55

Že dolgo ne navijam za nikogar

razen za ljubezen, ki jo privoščim črnim in belim,
te ali one vere, saj sonce nikomur ne odteguje svoje toplote.
Očitno je naša zvezda srce okoli katere se vrtijo vsi planeti in bitja,
ki jim tiktaka nenavezano, velikodušno, spoštljivo, empatično in tako naprej...

Domnevam, da se le ironično posmehuješ pripadnosti, ki je v enem smislu nujna, v drugem pa bremeni.

Zastavica

Ronja

Poslano:
07. 11. 2024 ob 12:00

Je bila včeraj zvečer ena tekma na TV in so bili eni čist not. Jaz pač ne :-)

Zastavica

Svit

Poslano:
07. 11. 2024 ob 12:17

Hehe, sem gledal Real in Milan,

slednji so ugnali bolj slavne, kakorkoli,
uživam v tem kako obvladujejo veščine,
prav vseeno mi je kdo bo "pobedu..."

Zastavica

Maša GL

Poslano:
08. 11. 2024 ob 23:12

Vina in iger.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Ronja
Napisal/a: Ronja

Pesmi

  • 07. 11. 2024 ob 11:40
  • Prebrano 182 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!