
Zdaj je morje plažo vzelo,
ni vročine, ni ljudi,
le galeb na nebu še kriči
in srce še hrepeni.
Hrepeni po časih starih,
ko otroci smo bili,
hrepeni po čisti sreči,
v poletju brez skrbi.
Vedno znova se ponavlja
krog življenja-čas beži,
lastovke so odletele,
kdaj odidemo še mi?
Všeč mi je, tudi zaradi obalnih motivov, galeb itd. ki jih v moji poeziji ni, saj pač ne živim ob morju in je tako vsaka slovenska primorska pesem zame eksotika,
Lp
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Selena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!