
je šepava pesem
vse kar zmorem
je not prav vse
kar 'z mene pade
česar boljšega
zdaj več ni spisat
jesen kot listje suho
mi besede krade ...
v osrčju sreča mila
so pravšnje skrite
za onkraj zarje
za doklice vesni
visoka cena njih
se meri z zlatom
te jih čuvam zanjo
za dar ljubezni …
Hvala vama, Svit in Drago, za prijazen odziv!
Lepo pozdravljena,
Sašo
Zvrhana, še preko roba. Z užitkom prebrana.
Dobre "padajo s tebe".
Hvala ti, Maša! Me veseli, da se te je dotaknila pesem.
Z lepim pozdravom, spoštovana pesnica!
Sašo
Čestitke k otožni pesmi,
lp, Ana
Lepa ti hvala, urednica Ana, za izpostavo pesmi s podčrtanjem.
Prijazen pozdrav,
Sašo
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Sašo Zorc Florjanski
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!