POLJUB

Nestrpno te čakam pojlubit, objet, 

lahko pada dež, nič me ne moti... 

Tako kot sem prvič, ko šla sva na Bled, 

pod gradom ob jezeru na vsem znani poti.

 

Poljub ko zaželjen si, je kot zaklad, 

večkrat bi morali vsi si ga dati. 

Tudi ko star si in seveda mlad, 

zjutraj, čez dan, zvečer ko greš spati. 

 

Ko ti me poljubiš sem srečen zares, 

da rada me imaš ti vidim v očeh, 

drhtenje in želja obeh se teles, 

združi s poljubom na zemlji nebes. 

 

 

 

Dragon

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 22. 10. 2024 ob 05:13
  • Prebrano 196 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 69.15

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!