
Nestrpno te čakam pojlubit, objet,
lahko pada dež, nič me ne moti...
Tako kot sem prvič, ko šla sva na Bled,
pod gradom ob jezeru na vsem znani poti.
Poljub ko zaželjen si, je kot zaklad,
večkrat bi morali vsi si ga dati.
Tudi ko star si in seveda mlad,
zjutraj, čez dan, zvečer ko greš spati.
Ko ti me poljubiš sem srečen zares,
da rada me imaš ti vidim v očeh,
drhtenje in želja obeh se teles,
združi s poljubom na zemlji nebes.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!