
Iščem med sencami,
odsevi bežijo v daljavo,
korak izgine, še preden pade večer.
Svetloba prinaša obljubo,
ki je nikdar ne izpolni.
Pot je brez cilja,
le tišina ostaja,
kot vetrič, ki za sabo ne pusti ničesar.
Všeč mi je to iskanje v zahajanju v vsakdanje izginjanje. Čestitke!
Milan Ž. - Jošt Š.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: TimotejB
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!