
Sosed je pred podražitvijo goriva šel dotočit dvajset litrov bencina v rezervoar, da bi privarčeval dvajset centov, potem pa zavil v bife na pivo za tri evre.
Eni so expresni v tem, dotankajo samo toliko bencina, kolikor so ga porabili do podražitve, pa če je to tudi samo 10 L.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!