
do
re
mi
fa
so
la
ti
do
ho
čem
po
ča
si
am
pak
gla
va
me
bo
li
že
od
ma
lih
nog
za
to
po
jem
sa
mo
še
o
sr
cu
in
te
bi
je
vse
eno
ra
zen
ko
je
v
špa
ru
po
pu
st
na
25
%
do
re
mi
fa
so
la
ti
do
na
ša
ža
lo
st
ni
glas
ba
am
pak
ima
pre
kle
to
mo
čen
zvo
k
Za dodatek naj bo še tokrt en komadek; še ena amaterska solaža je v njem. Have a good Sontag.
Bodi naš uporabnik,
pridobi pike in uglašen boš
na lestvici bonifikacij z našo blag(i)ajno.
Ma ja.
S temi karticami in aplikacijami jim samo daješ zapstoj anketo, da vejo brez kterih izdelkov ne moreš; zato da tistim nabijejo cene.
Ološ.
DNK-"veliko je v genih , še več v okolju!"
Ja konj, tale popust me je pa nasmejal.
Jaz ga skorajda ne koristim. Kadar se spomnim nanj je ponavadi že petek, zato raje:
za
to
po
jem
sa
mo
še
o
sr
cu
in
te
bi
DNK; alt. definicija: Danke Nočem Krstit ;D.
Se pa strinjam, da je več v okolju. Nature vs. nurture je zmeraj dobra debata.
Triglav; Mercator je imel za 75. obletnico 75 izdelkov po 75centov. Upam, da si skoristla.
Maša; danke (danka?) ;D
Dobra definicija dnk..., "vse nas nekaj zaznamuje, ene stvari bolj,druge manj , ene pa čisto nič"...
oblika (me spominja na vijačnico-sinomim za življenje) in vsebina pesmi mi je bla všeč...
Pesem z naslovom DNK-Danke Nočem Krstit, pa bi bla zame ena prav fajn in zanimiva zadeva, sm da bi bla vsebina prava!, (danke, dankice)....
brez zamere in še veliko užitkov pri pisanju ti želim!
l.p.! Francelj
Lepo se imej in prijeten dan še naprej ti želim!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Hors
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!