človek, ki se skriva za vrati

 

do

re

mi

fa

so

la

ti

do

 

ho

čem

po

ča

si

am

pak

gla

va

me

bo

li

že

od

ma

lih

nog

za

to

po

jem

sa

mo

še

o

sr

cu

in

te

bi

je

vse

eno

ra

zen

ko

je

v

špa

ru

po

pu

st

na

25

%

 

do

re

mi

fa

so

la

ti

do

 

na

ša

ža

lo

st

ni

glas

ba

am

pak

ima

pre

kle

to

mo

čen

zvo

k

Hors

Hors

Poslano:
06. 10. 2024 ob 10:19

Za dodatek naj bo še tokrt en komadek; še ena amaterska solaža je v njem. Have a good Sontag.

Zastavica

Svit

Poslano:
06. 10. 2024 ob 10:46
Spremenjeno:
06. 10. 2024 ob 10:49

Bodi naš uporabnik,

pridobi pike in uglašen boš 
na lestvici bonifikacij z našo blag(i)ajno.

Zastavica

Hors

Poslano:
06. 10. 2024 ob 10:50

Ma ja.

        S temi karticami in aplikacijami jim samo daješ zapstoj anketo, da vejo brez kterih izdelkov ne moreš; zato da tistim nabijejo cene.


Ološ.

Zastavica

Svit

Poslano:
06. 10. 2024 ob 10:56

Čestitke za valovnico besed.

Zastavica

Hors

Poslano:
06. 10. 2024 ob 11:01
Spremenjeno:
06. 10. 2024 ob 11:01

   Valslovnica? ;D

                     
             Hvala.

Zastavica

francitraven

Poslano:
06. 10. 2024 ob 11:24

DNK-"veliko je v genih , še več v okolju!"

Zastavica

triglav

Poslano:
06. 10. 2024 ob 11:49

Ja konj, tale popust me je pa nasmejal.

Jaz ga skorajda ne koristim. Kadar se spomnim nanj je ponavadi že petek, zato raje:


za

to

po

jem

sa

mo

še

o

sr

cu

in

te

bi


Zastavica

Maša GL

Poslano:
06. 10. 2024 ob 13:14

Vrhunsko. In res.

Zastavica

Maša GL

Poslano:
06. 10. 2024 ob 13:19

Komad. Komad in pol.

Za dva. Bravo!

Zastavica

Hors

Poslano:
06. 10. 2024 ob 13:21

DNK; alt. definicija: Danke Nočem Krstit ;D.

                 Se pa strinjam, da je več v okolju. Nature vs. nurture je zmeraj dobra debata.


Triglav; Mercator je imel za 75. obletnico 75 izdelkov po 75centov. Upam, da si skoristla.


Maša; danke (danka?) ;D

Zastavica

francitraven

Poslano:
06. 10. 2024 ob 13:52

Dobra definicija dnk..., "vse nas nekaj zaznamuje, ene stvari bolj,druge manj , ene pa čisto nič"...

oblika (me spominja na vijačnico-sinomim za življenje) in vsebina pesmi mi je bla všeč...

Pesem  z naslovom DNK-Danke Nočem Krstit, pa bi bla zame ena prav fajn in zanimiva zadeva, sm da bi bla vsebina prava!, (danke, dankice)....

brez zamere in še veliko užitkov pri pisanju ti želim!

l.p.! Francelj

Lepo se imej in prijeten dan še naprej ti želim!

Zastavica

F2#Caki

Poslano:
09. 10. 2024 ob 21:51

Izvirno in drugačno!

Lp, Caki

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Hors
Napisal/a: Hors

Pesmi

  • 06. 10. 2024 ob 10:18
  • Prebrano 300 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 201.85

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!