
Prou u zaresni puščavi še nisem bil, če odmislim Delibarsko, ko sem služil vojsko,
zna bit, da sem se v kakšnem preteklem življenju trapil v kakšni,
najbrž od tod ta bližnji občutek; kakorkoli, dobro pa poznam
čustveno in mentalno pustinjo...
Kot bi opisoval določen tip ljudi... Dobro povedano.
Ja, marsikdo je puščava,
marsikje se jo pa namenoma povzroča.
Pravi kruiku
... srhljiv a zgovoren!
Lepo nedeljo ti želim!
Marija
Oj, Svit!
Oj, Maša!
Oj, Marija! Res je bla lepa nedelja, lepša kot v (za enkrat še - dokaj oddaljeni) puščavi ... :- /
Hvala vsem za pozitivne misli, ocene in lepe želje ... Lep začetek novega tedna vsem, in srečno!
Čestitke tudi z moje strani,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!