kruiku

žejna puščava

veselo vpije vlago

prelite krvi

peti element

Svit

Poslano:
05. 10. 2024 ob 18:03

Prou u zaresni puščavi še nisem bil, če odmislim Delibarsko, ko sem služil vojsko,

zna bit, da sem se v kakšnem preteklem življenju trapil v kakšni,
najbrž od tod ta bližnji občutek; kakorkoli, dobro pa poznam
čustveno in mentalno pustinjo...

Zastavica

Maša GL

Poslano:
05. 10. 2024 ob 22:54

Kot bi opisoval določen tip ljudi... Dobro povedano.

Zastavica

triglav

Poslano:
06. 10. 2024 ob 11:16

Ja, marsikdo je puščava,

marsikje se jo pa namenoma povzroča.

Pravi kruiku

... srhljiv a zgovoren!


Lepo nedeljo ti želim!

Marija

Zastavica

peti element

Poslano:
06. 10. 2024 ob 19:48

Oj, Svit!

Oj, Maša!

Oj, Marija! Res je bla lepa nedelja, lepša kot v (za enkrat še - dokaj oddaljeni)  puščavi ... :- /

Hvala vsem za pozitivne misli, ocene in lepe želje ... Lep začetek novega tedna vsem, in srečno!

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
09. 10. 2024 ob 12:36

Čestitke tudi z moje strani,

lp, Ana

Zastavica

peti element

Poslano:
09. 10. 2024 ob 14:06

Oj, Ana! 

Hvala za ==== !

Lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

peti element
Napisal/a: peti element

Pesmi

  • 05. 10. 2024 ob 17:44
  • Prebrano 314 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 165.11

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!